SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Fruktskål (dds) 4457102
nr 445 7102
Fruktskål (dds)
Sigurd Persson, rostfritt stål, 45x45, Signerad & Numrerad, 4/25, 1988
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 8 januari 2007
1.200 kr
1.100 kr